Ark 2 Ne Zaman Çıkacak?


Admin

Yönetici
Yönetici
5 Eki 2022
54
0
1665249485179.png

Ark Survival 2 Ne Zaman Çıkacak?​


Ark 2'nin PC ve Xbox Series için 2023'de çıkacağı belirtilmektedir. Steam üzerinden ark survival 2'nin sayfasına ulaşabilirsiniz.


Ark 2 Nasıl Bir Oyun Olacak?

Geçmişte yaşa. Geleceği evcilleştirin.


Aniden, hakimiyet için savaşan dinozorlar ve insanlarla dolu, alışılmadık bir ilkel dünyada uyanır; oraya nasıl geldiğinizin tarihini bir araya getirmeli, efsanevi kahramanlarla takım kurmalı ve hayatın tüm kaderini kontrol etmeye çalışan güçlü karanlık güçlerle karşılaşmalısınız. Neşelen ve nihai yeni nesil hayatta kalma deneyimi için ARK2'ye katıl!

Bu devam filminde Ark serisinin her yönü yeniden düşünüldü ve yeniden tasarlandı. ARK 2'nin ilk Erken Erişim sürümüne dahil edeceği yeni özelliklere örnekler:

EPİK HİKAYE
Vin Diesel'in ("Riddick") başrolde yer aldığı efsanevi Ark kahramanı Santiago, seslendirdiği Olivia Cravalho ("Moana") tarafından kızını korumaya çalışırken çağlara yayılan bir maceraya atılır.Mika antik çağın hayaletlerinden korunur. geçmiş. ve yeni bir gelecek için özlemler.

BİLEŞEN TABANLI ÜRÜN YAPIMI
Görünümlerini ve işlevlerini kişiselleştirmek için bir dizi farklı modülden silahlarınızı ve araçlarınızı oluşturun - milyonlarca olası kombinasyon, kendi benzersiz teçhizatınızı oluşturmanıza olanak tanır! Seçtiğiniz belirli malzemeler, dünyanın benzersiz bölgelerinde bulunan çok sayıda kaynak seçeneğiyle öğelerinizin görünümünü daha da etkileyecektir.

DİNAMİK DÜNYA ETKİNLİKLERİ
Varlığınızdan bağımsız olarak oyun dünyasında her zaman doğal ve doğal olmayan olaylar oluyor! Bu etkinliklerle etkileşime girip girmemeye karar verirken yaptığınız seçimler, ödüller veya zorluklar getirecektir.

KARŞI PVE KUVVETİ
Düşmanca 'Aratai', kendi evcilleştirilmiş yaratıklarına binerek sizi avlar ve saldırır, çünkü araya giren insanları kendi dünyalarından kovmaya çalışırlar.

GELİŞMİŞ ŞABLON OLUŞTURMA VE PAYLAŞIM
Örnek oluşturma ve ağ akışı, büyük, oyuncu tarafından oluşturulmuş yapılar ve daha uzun bir çekim mesafesi için çok daha yüksek istemci ve sunucu performansı sağlar! Hayatta kalanlar, kendi tercih ettikleri yapı şablonlarını oluşturup kaydedebilir, paylaşabilir ve onları bir ekip olarak oluşturmak için dünyaya olası şablon düzenleri yerleştirebilir.

DUYU TEMELLİ YARATIK
Her yerde hazır radar yok - hayvanlar artık görüş, ses ve koku ile takip ediyor ve avlanıyor! Görsel kamuflaj ve çevresel engellerle yırtıcılardan saklanın ve kokunuzu maskelemeyi öğrenin! Dinamik yol bulma, yaratıkların engellerin ve oyuncuların oluşturduğu yapıların etrafında akıllıca manevra yapmalarını sağlar.

KARAKTER İLERLEME VE BECERİ SİSTEMİ
Yeni aktif yetenekler, avantajlar ve pasif avantajlarla dolu devasa bir beceri ağacında ilerlemek için temel hedefleri gerçekleştirerek ve benzersiz zorlukların üstesinden gelerek hem oyundan deneyim puanları hem de bilgi puanları kazanın.

UNREAL ENGINE 5 TEKNOLOJİSİNİN TAM KULLANIMI
Yeşilliklerin, geçen vahşi hayata, engellerin etrafındaki akış aşağı akışına, hacimsel fırtına bulutlarına, yerel hava sistemlerine, duman ve fiziksel güçlerden etkilenen parçacıklara ve çok daha fazlasına ikna edici bir şekilde tepki verdiğini görün! Aydınlatma sistemlerinin temel gelişimi, hem doğal hem de oyuncuların oluşturduğu ortamlarda gerçek zamanlı ortam aydınlatması ve gölgeler oluşturarak daha fotogerçekçi bir gündüz-gece döngüsü sağlar!​
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar