Minecraft Hayvana Dönüşme Modu | Morph Mod İndir


Admin

Yönetici
Yönetici
5 Eki 2022
54
0
Hayvana Dönüşme Modu, Mob Olma Modu, Moba Dönüşme Modu, Minecraft Hayvan Olma Modu, Morph Mod, oyun boyunca çeşitli çetelerin şeklini ve yeteneklerini almanızı sağlar. Bir çeteyi öldürdükten sonra onun “özünü” emer ve anında olur! Oyunda başka bir mafya olabilirsiniz ve aynı zamanda diğer modlar tarafından eklenen çeteleri de destekler, böylece istediğiniz her şey olabilirsiniz!

İNDİR :

Bir çeteyi öldürdükten ve sizin tarafınızdan emildikten sonra, dönüşümü tetiklemeniz ve hangi varlık olmak istediğinizi seçmeniz gerekir. Varsayılan tuşlar sol ( [ ) veya sağ ( ] ) braketleridir. Bu, ekranınızın sol tarafında kaydırılabilir bir menü getirir. Fare tekerleği ile kaydırma yapabilir veya braket tuşlarından biriyle yukarı ve aşağı dönebilirsiniz. Sonra enter tuşuna basarsınız ve seçtiğiniz her şeye dönüşmeye başlarsınız!

dead-sheep-720x405.png


sheep-morph-720x405.png


morph-into-sheep-720x405.png


Ne kadar çok varlık emerseniz, menüden daha fazla seçim yapabilirsiniz.

bracket-menu-720x405.png


Her bir varlığın seçtiğiniz yere göre değişen bazı faydaları vardır. Standart hayvanların çoğu, büyük kılık değiştirmelerden ve olmak istediğiniz hayvan olmanın genel eğlencesinden başka bir şey yapmaz!

parrot-720x405.png


Ancak bazı hayvanların, dönüştüğünüzde yararlanabileceğiniz özel yetenekleri vardır. Örneğin tavuk olmak, ölümünüz yerine hafifçe yere yüzmenizi sağlar. Yaratıcı modun dışında doğal olarak uçamayacaksınız, ancak yine de yararlanmak için kullanışlı bir özellik.Ayrıca, bazı daha iyi faydalar sağlayan ancak bazı dezavantajları olan düşman çetelerine dönüşebilirsiniz. Bunlar düşman mafya türleridir ve diğer düşman çetelerin çevrenizde davranış biçimini değiştirmek istiyorsanız oynamak için bazı yapılandırma seçenekleri vardır. Varsayılan olarak, diğer düşmanca çeteler tarafından fark edilir ve saldırıya uğrarsınız, ancak yapılandırma menüsünde 0 - 5 'den farklı modlar ayarlayabilirsiniz. 1 olarak ayarlarsanız, diğer düşmanca bir mafya gibi muamele görürsünüz ve hemen saldırıya uğramazsınız. Diğer seçenekler, yalnızca saldırmayacağınız veya ilk saldırıya uğramadıkça saldırmayacağınız aynı çeteler olarak ayarlanabilir. Onlardan biri olmadığınızı fark etmek için düşmanca bir çetenin sizden olması gereken mesafeyi bile ayarlayabilirsiniz.

hostile-menu-720x405.png


skeleton-720x405.png


Ama her şeyden önce, seçtiğiniz mafya gün ışığında yanacaksa, o zaman bir olarak morphed ve güneş doğarsa.Ve bir Enderman olmak istiyorsanız, ekstra sağlık kalpleriniz olacak, ancak biraz hassas olma eğiliminde oldukları için sudan uzaklaşacaksınız.Bir örümcek içine dönüşmek çok daha düşük bir yükseklikte dolaşmanıza izin verir ve duvarları ölçeklendirebilirsiniz! Herhangi bir duvara yürümek, her blok bir merdiven gibi tırmanmaya başlamanıza anında izin verecektir.Bir kalamar haline gelirseniz, sualtı görme, su altı nefes alma yeteneğine sahip olursunuz ve normalden çok daha hızlı yüzebilirsiniz.

squid-1-720x405.png


Ghasts ve Nether'den herhangi bir mafya, özellikle yeraltı dünyasının lav okyanuslarında dolaşırken kullanışlı olacak yangın bağışıklığı verecektir. Ghasts da uçma yeteneğine sahiptir, böylece her zaman hayalini kurduğunuz gibi köylülere işkence yapabilirsiniz!

ghast-720x405.png


Her varlığın yanında küçük simgeler görürsünüz ve bu size dönüştüğünüzde hangi yeteneklere sahip olacağınızı söyler. Bu, belirli bir varlığın herhangi bir senaryoda size yardımcı olup olmayacağını değerlendirmenize yardımcı olacak kullanışlı küçük bir özelliktir.Ve normal benliğinize geri dönmek istediğinizde, tek yapmanız gereken braket tuşuna tekrar basmak ve yukarı kaydırmaktır. Enter tuşuna basın ve normale döneceksiniz! Ve özler hala sizinle olacağından istediğiniz zaman tekrar dönüşebilirsiniz.

back-to-normal-720x405.png


Bu mod, bulunan iChun API'sının da yüklenmesini gerektirir .
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular