Minecraft Mobilya Modu İndir


Admin

Yönetici
Yönetici
5 Eki 2022
54
0
Minecraft Mobilya Modu İndir Minecraft Mobilyalar Modu Minecraft Mobilya Modları Minecraft'a evinizi ve bahçenizi dekore etmek için kullanılabilecek 80'den fazla mobilya eklendi. Standart seçeneklerden çok daha akıcı ve temiz görünen çok çeşitli yeni masa ve sandalyelerle birlikte gelir. Bu modda yer alan her şey, mobilyaları oyuncu ölçeğine daha fazla koyar ve bazı oyuncuların ortaya çıkardığı daha yaratıcı çözümlerin aksine önemli ölçüde daha az yer kaplar. Sandalyeler ve masalar daha işlevseldir ve isterseniz oturabilir.

İNDİR :tables-and-chairs-720x405.png


Gerçek şeylere daha çok benzeyen kanepeler ve kanepeler yaparsınız. Bir kanepeyi diğerine birleştirerek uzun veya nadiren şekillendirilmiş kanepeler bile yapabilirsiniz! Merdivenler gibi otomatik olarak birleşecekler, böylece herhangi bir alana uyan köşe kanepeleri veya L veya U şeklinde kanepeler yapabilirsiniz. Ayrıca kanepelerin yüksekliğine uyan sehpa ve sehpa ekleyebilirsiniz. Bitiş masalarının ve bu modda yer alan diğer birçok mobilya öğesinin harika özelliği depolama özellikleridir. Bitiş tabloları oluşturmanın diğer yöntemleriyle, doğru görünmeleri için genellikle alanı ve kaynakları feda etmeniz gerekir. Bunlarla sadece estetik açıdan hoş görünmekle kalmaz, aynı zamanda sandıklar gibi az miktarda eşya bile saklarlar!

sofas-720x405.png


Tezgahlar, çekmeceler ve dolaplarla döşenmiş ve fonksiyonel bir mutfak oluşturabilirsiniz! Bunların hepsinde, yiyecek depolama ile ciddi şekilde kullanışlı olabilecek depolama yuvaları da vardır. Artık bu öğeleri normal depolama alanlarınız yerine genellikle ait oldukları yerlere koyabilirsiniz. Mutfağınızı süsleyebileceğiniz fonksiyonel lavabolar bile var ve her dolap ve tezgah, kendi yapılarınıza uyacak şekilde tüm ahşap ve taş çeşitlerine geliyor.

kitchen-1-720x405.png


Konakta bulduğunuz gibi mevcut tasarımları geliştirmek istiyorsanız, bu mod size daha fazla kapsam sağlar. Artık oyunda rastgele üretilen yapıları ve köyleri biraz daha şık ve modern olacak şekilde yükseltebilirsiniz. Harita odalarınızı, yerleri tartışmak ve planlamak ve mevcut yapıları bir sonraki seviyeye ilham almak için toplayacağınız bir yere benzetin.

old-map-room-720x405.png


improved-map-room-720x405.png


Işığı engellemek veya biraz parlamasına izin vermek için pencerelerinizi süslemek için çeşitli panjurlar bile vardır. Birçok evde bulacağınız standart ahşap tonlara benziyorlar ve onları açmak ve kapatmak için sağ tıklamaya ihtiyaç duyuyorlar. Bu, meşalelere, lambalara ve fenerlere güvenmek yerine belirli odaların aydınlatması ve atmosferi üzerinde biraz daha fazla kontrol sağlar.

blinds-720x405.png


Ve bu mod, mevcut çit direklerinde iyileşebilecek yeni eskrim bile ekliyor. Artık açık alanlarınıza biraz daha fazla renk ve kişilik ekleyebilirsiniz ve çiftliklerin veya çiftliklerin aksine modern tarzdaki evlere daha fazla uyma eğilimindedirler. Açık hava sandalyeleri de vardır, böylece açık hava estetiğine daha fazla uyan mobilyalarla gün batımının veya gün doğumunun ihtişamını alabilirsiniz. Ayrıca, bu modun evlerinizi daha gerçekçi hale getirmek için eklediği daha gerçekçi dokunuşlar var. Dünyanızda bir tür posta hizmetini simüle etmek istiyorsanız “posta” veya paket alabilmeniz için dokuz depolama alanına sahip posta kutuları ekler veya arkadaşlarınızın size mektup veya hediye bırakması için açık! Bu mod ile eklemek biraz sağlıklı bir dokunuş ve oyuncuya bazı ek rol oynama fırsatları sunuyor.

outdoors-720x405.png
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular