Minecraft Şans Blokları Modu İndir


Admin

Yönetici
Yönetici
5 Eki 2022
54
0
Minecraft şans blokları mod indir, minecraft luckyblock modu indir, Minecraft'a heyecan verici ve potansiyel olarak yıkıcı bir - eklemesidir. Altın bir blok ekler, spesifik olması şanslı blok, her tarafta bir Soru işareti ile ve bir kez kırıldığında iyi bir şey ya da korkunç bir şey ya da tamamen tarafsız bir şey ortaya çıkarma şansı vardır. Bloklar, 8 altın külçeleri olan bir damlalık çevrelenerek hazırlanabilir. Her bloğun şansı - 80 ila + 80 ölçeğinde değişebilir. Şanssız bloklar 0 şansının altında bir şeydir ve şanslı bloklar 0 'in üstünde bir şeydir. Modun eğlencesi, bloğu kırma ve ya telif hakkı gibi ödüllendirilme ya da unutulmaya tamamen harap olma şansı veriyor.

İNDİR :luckyblock-720x405.png


Bloklar ayrıca dünyanızda rastgele ortaya çıkabilir. Şans nadirdir, ancak bazen bloğun ne kadar şanslı veya şanssız olabileceğini gösteren yapılarda ortaya çıkarlar.

lucky-block-spawning-720x405.png


Şanslı olduğunuzda, blok harika ve/veya elemek için bazı zehirli maddeler içerebilecek veya içermeyebilecek bir yiyecek ve tatlı gibi nadir eşyalar.

food-720x405.png


potatoes-720x405.png


Zırhla kaplı yepyeni bir atla bile şansınız olabilir. Bu, özellikle şanssız bir blokla karşılaştıysanız ve başka bir blok açmayı riske atmadan önce hızlı bir kaçamağa ihtiyacınız varsa çok kullanışlı olabilir!

horse-720x405.png


Ayrıca 0 şans bloğu açma olasılığı da vardır ve sonunda tek bir süngerle sonuçlanırsınız.

sponge-720x405.png


Bununla birlikte, merakınızı caydırmasına izin vermeyin, çünkü her bloktan çıkabilecek çok fazla değişken var. Üstünde bir köylü olan bu uzun domuz yığını gibi komik tuhaf sonuçlar var!

stacked-pigs-720x405.png


Madalyonun diğer tarafı size veya yakındaki yapılara çok yıkıcı bir şekilde son verebilir, bu yüzden her zaman hazırlıklı olun. Lav bloğundan doğrudan başınızın üstünden kaçmak için sadece saniyeler içinde bir demir kafese hapsolmuş olabilirsiniz.

lava-cage-720x405.png


Şanssız bloklar, zırhlı zombiler gibi ölümcül düşmanları ya da sizi hemen sevmeyen inanılmaz derecede güçlü, uçan, ölümsüz, atlılar da üretebilir. Kendinizi silahlandırarak herhangi bir şanslı bloğu kırmadan önce çok hazırlıklı olmak istediğiniz yer burasıdır ve her ihtimale karşı iyi bir zırh seti giydiğinizden emin olabilirsiniz.

bob-720x405.png


horseman-720x405.png


Süper şanslı bloklar, onları kırdıktan sonra verilen iyi veya kötü şanslarda da değişebilen şanslı iksirler bırakabilir. Ani bir ateş kopuşuyla sonuçlanabilirsin.

lucky-potion-720x405.png


lucky-potion-fire-720x405.png


Ya da bir sürü kurabiye ve şeker verilebilir!

cookies-1-720x405.png


Ve hatta aynı anda birkaç büyük iksirle sıçraması olasılığı! Bu, blok kırıldıktan sonra anında sizi vuracak, böylece meraklıları hemen uygulanacak, ancak şanssız olabileceğinden, birçok olumsuz iksirin yürürlüğe girmesi için bir şans var aynı anda.

potions-720x405.png


Bloklar ayrıca hasar miktarı açısından esasen normal olan şanslı kılıçları ve yayları düşürebilir, ancak ekstra sağlık veya negatif iksirler gibi şanslı isabetlerle başa çıkma şansına sahiptirler düşmanlar. Yaylar TNT veya göktaşlarını bile ateşleyebilir!

sword-and-bow-720x405.png


Bu modun genel amacı altın külçelere yeni kullanım sağlamaktır. Kendinizi her zaman altınla dolu bulursanız, ancak asla kullanmazsanız, bu mod tam size göre. Artık genellikle zayıf metali Lucky Blocks'a dönüştürebilir ve kaderin ne olduğuna karar vermesine izin verebilirsiniz.

bounce-house-720x405.png


Çok oyunculu sunucular için veya oyun haritaları yapmak için düzgün bir moddur, ancak blokların ne kadar rastgele davrandığıyla normal haritanız için tehlikeli bir mod olabilir. En sevdiğiniz dünyada istenmeyen tahribatı bozma riskiyle karşı karşıya kalmanız için haritanızı yedeklemeniz veya bu mod için özel olarak bir tane oluşturmanız önerilir.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular