Minecraft Telefon (Iphone) Modu


Admin

Yönetici
Yönetici
5 Eki 2022
54
0
Minecraft Telefon (iPhone) Modu, Minecraft Gerçek Telefon Modu, Telefon Modları İndir

Bu mod, Minecraft'a gerçekçi bir telefon ekleyerek diğer oyuncularla sohbet etme, bir dünya haritası görüntüleme, yol noktalarından tasarruf etme ve çok daha fazlasını sunar. Deneyiminizi tek başına veya sunuculardaki arkadaşlarınızla geliştirmek için yararlı bir araç.

İndirme Linki :
Harita
Kamera
Market
Mail
Not Alma
Konsol
Mesajlar
Müzik

ve daha bir çok özellik!

Telefon Görünümü :

1665345570787.png

Telefondaki Uygulamalar :

1665345547751.pngTelefon ve Gereçlerinin Yapımı :

1665345533573.pngKendi uygulamalarınızı ve komutlarınızı oluşturma:

Hem dövme hem de kumaş için kendi uygulamalarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Kumaş için bir eğitim oluşturdum, ancak aynı adımlar dövme için de geçerli, sanırım ( sürümler arasındaki bazı adlandırma farklılıklarının farkında olun ). Github'daki öğreticiyi takip edebilirsiniz:

 • Bu, bu mod için oluşturduğum ana mimarinin nasıl kullanılacağına dair bazı kılavuzlardır. Herhangi bir dövme / kumaş / java / minecraft bilgisi kendinizden gelmelidir.
 • Gözlük kodunun kendisi ile ilgili herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin.
 • Kaynak kodu sonunda çevrimiçi olabilir. EyeLib kodunu ( tüm gui öğelerini ) dokümantasyon olarak paylaşmaktan mutluluk duyduğumda, kodun kendisi zaten ( moduna dahil edilmiştir.
 • Lütfen emin olun değil mod derlemenize orijinal EyeMod'un bir kopyasını ekleyin, bu da onu diğer uygulama modlarıyla uyumsuz hale getirir.
 • EyeLib kodunu kullanımı kolay ( okuma: tutarlı ) yapmaya çalıştım, ancak işleri daha iyi yapmak için herhangi bir ipucunu paylaşmaktan çekinmeyin.

Notlar:
 • Mod, varsayılan minecraft yazı tipi etrafında oluşturulmuştur, bu nedenle bu yazı tipini daha iyi bir görsel deneyim için kullanmanızı tavsiye ederim
 • Kamera uygulaması yüklendiğinde daha iyi fotoğraf ve ekran görüntüleri ( çekmek için ayarlar uygulamasındaki "yüksek kaliteli" ayarını açın )
 • Hem dövme hem de kumaş, oyun sürümü başına aynı özellikleri içermelidir. En son minecraft sürümü her zaman en fazla özelliğe sahip olacaktır.

Yüklemek:

Fabric:

 • Kumaş takın ( )
 • Mod ve kumaş API'sini indirin ( MC sürümlerinin eşleştiğinden emin olun! )
 • Her iki dosyayı da mods klasörünüze sürükleyin
Forge:

 • Forge ( yükleyin )
 • ( modunu indirin MC sürümlerinin eşleştiğinden emin olun! )
 • Mod'u mods klasörünüze sürükleyin

Yardım:

Yapılandır: Daha fazla bilgi için dosyayı kontrol edin, bkz. .Minecraft / config / eyemod.txt ( dövme: eyemod - config.toml )

Ekran görüntüleri: Fotoğraf ve ekran görüntüsü almak için kamera uygulamasını yükleyin, ekran görüntüleri ( sol üst ) bırakma düğmesinin yanındaki yuvarlak düğmeyle çekilebilir. Alınan ekran görüntüleri için bkz. / Minecraft / ekran görüntüleri / göz farı!

Konsol: Daha fazla bilgi için yardımı kullanın, bazı komutlar yalnızca OP'dir veya yalnızca konsol bir uygulama olarak yüklendiğinde kullanılabilir. ! Komutunuzdan önce "/" kullanmayın

Eksik uygulamalar: Telefonunuzun mağaza uygulamasını kaçırması durumunda, konsol aracılığıyla uygulamalar yükleyebilir, durum çubuğunda sağ üst köşedeki ( konsolunu açabilirsiniz, pil simgesinin yanında ) ve şu komutu kullanın: "uygulama mağazası". Ücretsiz ( değilse bu uygulamayı yüklemek için yeterli paranız yoksa ) şunu kullanın: "para < tutarı >", para biriminin envanterinizde olduğundan emin olun.

Tercüme: Bildiğim kadarıyla çeviri yok, ancak modu çevirmekten çekinmeyin!

Yönlendiriciye bağlanın: Bir yönlendirici oluşturun ve yerleştirin, bir redstone sinyali vererek açın ve EyeNet'e bağlanmak için EyePhone'unuzla sağ tıklayın.

EyePhone'unuzu şarj edin: Bir şarj cihazı oluşturun ve yerleştirin, bir redstone sinyali vererek şarj edin. Kırmızı çubuk gösterildiğinde, EyePhone'unuzu şarj etmek için sağ tıklayın.

Bugs: Sorunlar sekmesindeki hataları paylaşmaktan çekinmeyin.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Benzer konular