Sims 4 Ücretsiz Oldu 2022


Admin

Yönetici
Yönetici
5 Eki 2022
54
0

Sims 4 Ücretsiz Oldu!​

Oyun severler doğrultusundan son derece sevilen The Sims 4'ün esas paketi 18 Ekim'de bedava olarak erişeme açılacak.

EA Games doğrultusundan 2 Eylül 2014 senesinde pazara sürülen ve şu zamana kadar kadar popülerliğini koruyan The Sims 4'ün resmi Twitter hesabından oluşturulan bildirime göre 18 Ekim tarihinde esas paket bedava bir şekilde tüm kullanıcıların erişimine açılacak.

The Sims 4, şu an 19.99 dolara Origin'de satılmakta. Oyun büyük olasılıkla resmi satış platformu olan Origin'den bedava bir şekilde temin edilebilecek.

1665249941126.png


The Sims 4, EA oyun geliştirme stüdyosu tarafından geliştirilmiştir ve serinin en yeni oyunudur. Seri, Electronic Arts tarafından yayınlanıyor ve bu da onu en büyük oyun geliştirme şirketlerinden biri yapıyor. Oyun, mobil platformların yanı sıra en güncel nesil ve yeni nesil konsollarda da oynanabiliyor. Oynaması ücretsiz oyunlar son birkaç yılda çok popüler hale geldi ve The Sims 4 de bir istisna değil. The Sims 4 ücretsiz bölümü, oyuncuların para harcama endişesi duymadan oyunu denemelerini sağlıyor. Bu şekilde oyuncular, oyunun ödemeye değip değmeyeceğine kendileri karar verebilirler.

İlk Electronic Arts oyunu ücretsiz olarak piyasaya sürüldü ve bu onların geleneği haline geldi. Oyunlarını ücretsiz olarak piyasaya sürüyorlar ve insanları DLC ve eklemelerle oyunları satın almaya teşvik ediyorlar. İlk oyunları LifeSim olarak adlandırıldı ve 1983'te bir PDP-11 bilgisayar sistemi için piyasaya sürüldü. Zamanla, LifeSim The Sims'e dönüştü; böylece video oyunlarında bugün hala geçerli olan yeni bir trend başlatıyor. Birçok oyun, oyunlarını ücretsiz olarak piyasaya sürme geleneğini takip ederken, EA's, oyuncuların daha sonra ödeyeceği kaliteli bir ürün yaparak kendisini diğerlerinden ayırdı.

Oyuncular oyunu oynamak için Ücretsiz bir Oynama hesabı oluşturabilir ücretsiz. Bazı özellikler oyun içi ödeme bağlantısının arkasında kilitlenir. Tüm özelliklere erişmek isteyen oyuncular gerçek para kullanarak Premium Hesap oluşturabilirler. Oyunun belirli bölümlerinde ilerlemeyi engelleyen aşamalar arasında reklamlar da vardır. Bu reklamlar ekstra para ile atlanabilir, ancak çok fazla aşama atlamak, karakterinizin mevcut aşamayı tamamlamak yerine evde sıfırlanmasına neden olur.

Oyuncular, Eklentiler veya Kesintiler satın alarak ekstra özelliklerin kilidini açabilir. Ekstra içerik hem gerçek parayla (Kredi) hem de oyun içi para birimiyle (Nakit) satın alınabilir. Çevrimiçi oyunlarda kibrit oynayarak veya çevrimdışı modda belirli görevleri tamamlayarak Nakit kazanabilirsiniz. Bazı indirimler yalnızca Nakit alımlarla, bazıları ise yalnızca Kredi alımlarıyla kullanılabilir. Hangi eklentileri satın almak istediğinizi seçerken, zor kazandığınız Nakit'inizi bir kenara atmak isteyip istemediğinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir!

The Sims 4, şaşırtıcı özellikleri nedeniyle günümüzün en popüler ücretsiz oyunlarından biridir. grafikler ve kullanıcı dostu özellikler. Pek çok insan bu oyunu her gün bir kuruş ödemeden oynuyor çünkü EA önceden hiçbir şey ödemeden oynamaya başlamayı çok kolaylaştırdı. The Sims 4'ü denemekle ilgileniyorsanız, herhangi bir mevcut veya yeni nesil konsolda veya mobil cihazda bir kuruş harcamadan oynamaya başlayabilirsiniz!​
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar